• Rebríček škôl podľa INEKO

• ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok obsadila podľa hodnotenia INEKO v školskom roku 2018/2019 7. miesto v Prešovskom kraji a 72. miesto v Slovenskej republike. Získala hodnotenie ako "škola s výbornými výsledkami žiakov".
      • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.

• Prírodovedný päťboj

27.2.2020 sa náš 5 - členný tím (M. Černický, D. Cehula, K. Horná, M. Nahálková a L. Horanská - 9.C) pod názvom Fischeráci zúčastnili súťaže na gymnáziu Kukučinova z piatich predmetov: matematika, fyzika, biológia, informatika a chémia. Súťažilo 24 tímov z okresov Kežmarok, Poprad a Stará Ľubovňa. V prvej časti riešili čo najviac teoretických príkladov a úloh. V silnej konkurencii postúpilo do praktickej časti 12 tímov a presunuli sa do odborných učební a "labákov". Náš tím sa umiestnil na peknom štvrtom mieste. Gratulujeme, prajeme im veľa úspechov aj na stredných školách.

• Oznam školskej jedálne

Z dôvodu množiaceho sa počtu neodhlásených obedov v prípade celodennej neprítomnosti dieťaťa na vyučovaní pripomíname rodičom, že je ich povinnosťou dieťa z obedu odhlásiť. Neodhlásený obed nie je možné zaplatiť zo štátnej dotácie a je rodičovi účtovaný v plnej výške z finančnej zábezpeky.

• Šikovní zberatelia kefiek zo 4.A

Dňa 25.02.2020 bol žiakom 4.A odovzdaný kôš na triedený odpad. Tieto koše sa vyrábajú z nazbieraných zubných kefiek. Nezabúdajme, že kefky, ktoré používame a vyhadzujeme, môžu mať ešte zmysel a dajú sa použiť. Týmto chceme poďakovať Viktórii Pisarčíkovej, Juliáne Koreňovej a Vratkovi Scherfelovi za ich snahu a zapojenie sa do súťaže. Žiakom chceme pripomenúť, že súťaž v zbere jogurtových viečok Sabi a kefiek stále prebieha (termín ukončenia apríl 2020).

• Slávici z lavice

Dňa 20.02.2020 sa konalo školské kolo v speve moderných piesní "Slávici z lavice". O tom, že na našej škole máme spevácke talenty svedčí aj vysoká účasť- 21 žiakov. Porota si vypočula veľmi pekné skladby slovenských interprétov a udelila 3. miesto- Emke Bizubovej (1.B) a Dianke Vančovej (2.C), 2. miesto- Ninke Piešťanskej (4.C) a 1. miesto Julke Koreňovej (4.A). Dievčatám blahoželáme a všetkým zúčastneným prajeme aj naďalej veľa chuti do spevu.

• Projekty

• Vedomostné ostrovy